Otsing


Otsing


Ettevõttest

Kontakt

MÜÜK

Punane 56, 13619 Tallinn

Tallinna esindus
(hulgi- ning projektimüük)

Tel:    +372 607 5061
Faks: +372 607 5062
info@akvedukt.ee

Punane 56, 13619 Tallinn

Tallinna kauplus (jaemüük)

Tel:    +372 607 5033
Faks: +372 607 5062
tln@akvedukt.ee

Lao 8/21, 80010 Pärnu

Pärnu esindus
(hulgi-, projekti- ning jaemüük)

Tel:    +372 447 8430
Faks: +372 447 8471
parnu@akvedukt.ee

Suur-Sõjamäe põik 11, 11415 Tallinn

Pealadu

Tel:    +372 607 5275
Faks: +372 607 5903
ladu@akvedukt.ee

ESINDUSE LAHTIOLEKU AJAD

E-R: 9.00-18.00
L-P: suletud

ADMINISTRATSIOON

Tegevjuht

Argo Kalur

Tel: +372 607 5061
argo@akvedukt.ee

Arendusjuht

Vallo Vunder

Tel: +372 607 5061
vallo@akvedukt.ee

Pärnu esinduse juhataja

Tiit Nittim

Tel: +372 449 2208
tiit@akvedukt.ee

Raamatupidamine

Aire Ojassalu

               Tel: +372 607 5061
raamatupidamine@akvedukt.ee

MÜÜK JA KONSULTATSIOON

Ostu-müügiassistent,
valdkond: hulgimüük, arveldused

Käthlin Riis 

(lapsehoolduspuhkusel)

Tel: +372 607 5061
kathlin@akvedukt.ee

Müügiesindaja,
valdkond: pumbad, kodused veevarustussüsteemid

Enn Sumeri

Tel: +372 607 5061
enn@akvedukt.ee

 

Ostu-müügiassistent,
valdkond: sisseost,
ostuarved

Evelin Kann

Tel: +372 607 5095
evelin@akvedukt.ee

Müügikonsultant,
valdkond:
küttesüsteemid, sise- ning väliskanalisatsioon

Leho Lõõbas

Tel: +372 447 8430
leho@akvedukt.ee

Ostu-müügiassistent,
valdkond: hulgimüük, arveldused

Mareta Elisabeth Nõmme

Tel: +372 607 5061
mareta@akvedukt.ee

 

Müügikonsultant,
valdkond: küttesüsteemid, toruarmatuur

Ardi Kruusimäe

 

 

Tel: +372 601 6977
ardi@akvedukt.ee

HOOLDUS JA REMONT

Hooldus ja remont

Jorgen Nittim

Tel: +372 447 8430
hooldus@akvedukt.ee

LADU JA TRANSPORT

Tallinna transport ja logistika

Algo Kurg    

Martin Tippo

Tel: +372 607 5275
ladu@akvedukt.ee

Pärnu transport ja logistika

Mikk Lepiku

Tel: +372 447 8430