Otsing


Registreeritud kasutajadOtsing


Registreeritud kasutajadKõik tooted - Sanitaartehnika - Sifoonid ja trapid - Roostevaba terasest renntrapid

Dušširenni komplekt DUO L=900mm VOGI

Kood :
813932

127.73 EUR

(Hinnad km-ga)

Duširennid VOGI – on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304, mis on vastupidav korrosioonile ja agressiivsetele kemikaalidele, näiteks puhastusvahendites leiduvatele. Prahisõelad ja muud elemendid on valmistatud ka vastupidavast plastist. Klientide ootustele vastavalt tagavad need materjalid tõrgeteta töö. Eritellimisel on võimalik toota soovitud pikkusi kuni 6000mm.

MADALA TRAPI PROFIILID

Kasutage madalaimat võimalikku renntrappi, mis on turul saadaval DN50 toruühendusega, seda eristab selle suur läbilaskevõime – kuni 56 l/min. Selle paigaldamine on võimalik isegi väga madala profiiliga põrandatel. Trapi disain on patendeeritud.

Reguleeritavad jalad

Duširenni reguleeritava kõrguse tõttu saab neid hõlpsasti põrandale paigaldada, sõltumata selle tasemest.

MATERJAL

Dušiennid ja restid on valmistatud Skandinaavia roostevabast ja happekindlast terasest AISI304.

Äravoolu restide tüübid

STANDARD JA PLAADITAV

DUO resti spetsiaalne disain võimaldab paigaldamist kahel viisil. Resti üks külg võib olla täidetud keraamiliste plaatidega, teine ​​külg annab pärast ümberpööramist tasase metallpinna. Mõlemal juhul juhitakse vesi resti ja põhikorpuse vaheliste kitsaste pilude kaudu. Resti all olevad summutuspadjad on valmistatud spetsiaalsest plastist, et vältida metallkomponentide vahelist lööki ja hõõrdumist.