Otsing


Share if useful:

Otsing


Share if useful:

Ettevõttest

Akvedukt

AKVEDUKT - (ld. k. "aqua" - vesi; "ducere" - juhtima) Antiik-Roomas laialdaselt kasutusel olnud kunstlik sild või tunnel (või nende süsteem) vee juhtimiseks mägiallikatest ja -järvedest üle orgude ja läbi küngaste inimasulateni.

Enamgi kui Vana-Rooma aegadel, on tänapäeval võimatu normaalset elu-olu ette kujutada ilma puhta joogi- ja tarbevee olemasoluta. On ju täiesti iseenesestmõistetav, et vajadusel avate kraani ja saate mugavalt kätte oma joogi- või pesuvee.

Elame ajajärgul, mil veel liigagi sageli kasutatakse kulunud ja ebaefektiivset tehnikat ja vahendeid vee tootmiseks ning juhtimiseks ja, samuti, pole harvad juhud, kus vett tuuakse lautadesse tsisternautoga või tuppa ämbritega. Seetõttu saigi meie ettevõtte ideeks ja tahtmiseks olla abiks Teie kodude, majapidamiste, suvilate, farmide, aedade ja töökohtade varustamiseks veega. Samuti pakume abi sade- ja reovetest lahtisaamisel, vee puhastamisel, aedade ja murude kastmisel jne. jne. Kõikidest sellistest probleemidest üle saamisel püüame meie ja meie edasimüüjad pakkuda Teile kõige optimaalsemaid, efektiivsemaid ja soodsamaid lahendusi tänu moodsate, ökonoomsete ja kvaliteetsete seadmete ning koosteosade olemasolule meie pakkumiste koosseisus.

Niisiis - kui tunnete, et olete "kuival" või hoopistükis "uppumas" - leiate kiiret ja asjatundlikku abi meilt või meie edasimüüjate juurest.