Otsing


Share if useful:

Otsing


Share if useful:

Ettevõttest

Akvedukt ajalugu

Akvedukt ajalugu

Alates Akvedukt OÜ loomisest oleme oma töös pidanud esmatähtsaks parimat klientide teenindamist. Selleks hoiame tihedaid kontakte oma jällemüüjatega, et võimalikult kiiresti ja hästi lahendada tekkivaid probleeme. Samuti oleme pidevalt laiendanud oma tootevalikut ja suurendanud laoseisu ning jälginud, et meie poolt pakutava toodangu hinna-kvaliteedisuhe oleks võimalikult optimaalne. Et lõppklient oleks pakutavaga rahul oleme jällemüüjateks valinud kauplused, kus oleks tagatud asjatundlik müügiprotsess ja teenindus. Samuti oleme pidevalt jälginud, et lõppostja oleks vajadusel tagatud kiire seadmete remondi, hoolduse ja varuosade tarnetega.

Oleme otsustanud pakkuda ainult kaubamärke ja tooteid, mis on meie valdkonnas tunnustatud ja vastavad kõigile kehteststud normidele ning nõuetele.
Tänu kõigele sellele on Akvedukt OÜ olnud suuteline algusest peale olema pidevalt arenev ja konkurentsivõimeline ettevõte Eesti veevärgiseadmete turul. Aasta-aastalt oleme kasvatanud oma klientideringi, parandanud klienditeenindust ja ühtlasi ka käivet ja rentaablust.

1997 – Akvedukt OÜ loodi ja registreeriti juulikuu lõpus Eesti ja Läti investorite poolt eesmärgiga turustada Eestis kvaliteetseid veevärgiseadmeid. Augustikuus avati hulgiladu Pärnus Savi tänaval. Algas jällemüüjate võrgu loomine ja aktiivne klientide otsing. Ettevõttes töötas aasta lõpul 2 inimest.

1998 – Jaanuaris avati Pärnus Savi tänaval veevärgiseadmete kauplus. Aasta lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 30 püsikliendiga. Ettevõttes töötas aasta lõpul 3 inimest.

1999 – Märtsikuus avati hulgimüügiesindus Tallinnas Heina tänaval. Oluliselt kasvas püsiklientide hulk. Aasta lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 60 püsikliendiga. Laiendati tootevalikut. Tallinna jaemüügi osakaalu suurendamiseks osteti osalus hulgimüügifirmas Kiwi FJ Trading OÜ.  Ettevõttes töötas aasta lõpul 4 inimest.

2000 – Jaanuarikuus kolis Pärnu esindus uutesse ruumidesse Lao tänaval, kus jätkus hulgimüügitegevus ja arenes oluliselt jae- ja projektimüügi osakaal. Aasta lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 80 püsikliendiga. Ettevõttes töötas aasta lõpul 5 inimest.

2001 – Suurendati Tallinna müügiesinduse laopinda. Tasapisi arendati jällemüüjate võrku ja laiendati pakutavate toodete valikut. Aasta lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 90 püsikliendiga. Ettevõttes töötas aasta lõpul 5 inimest.

2002 –2006 Hulgi- ja projektimüügi käibe kasvu aasta. Perioodi alul toimus ettevõtte liitumine Akvedukts grupiga, milline hõlmab ettevõtteid kõigis kolmes Balti riigis. Tähtsündmusena koliti novembrikuus Tallinna müügiesindus Kadaka teele, kus avati ka veevärgiseadmete kauplus. Perioodi lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 170 püsikliendiga. Ettevõttes töötas perioodi lõpul 9 inimest.

2007 – 2010 Stabiilsuse saavutamise periood. Ettevõtte Tallinna müügiesindus kolis Lasnamäe linnaossa Suur-Sõjamäe tänavale. Perioodi lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 180 püsikliendiga.. Ettevõttes töötas aasta lõpul 11 inimest.

2011 – Ettevõtte peamisteks tegevussuundadeks jäid hulgi- ning projektimüük. Sõlmiti uusi lepinguid jällemüüjatega. Aasta lõpuks oli sõlmitud lepingud ca 180 püsikliendiga. Ettevõttes töötas perioodi lõpul 12 inimest